toplu blog ortamı

Destek Ol

Sizden tek ricamız bize bir şekilde destek olmanız. Bizi motive eden tek şey bu. Direngen.Net’e destek olmanın pek çok yolu var.

 

 

1. Yorum Yazın

Her yazar gibi biz de yazılarımıza yorum geldiğinde seviniyoruz. Yazdığımız yazılara o konuyla ilgili kendi fikirlerinizi, eleştirilerinizi, teşekkürlerinizi yazarak bize destek olabilirsiniz.

 

2. Abone Olun

Yazılarımıza e-posta ile abone olursanız bizi çok mutlu edersiniz. Yazılarımızın daha fazla kişiye ulaştığını bilmek hem motivasyonumuzu hem de yazılardaki kaliteyi arttırıyor. E-Posta aboneliği için buraya tıkladığınızda açılan penceredeki forma e-posta adresinizi ve doğrulama kodunu yazarak abone olun. Abonelik işlemini tamamlamak için e-posta adresinize gelen onay e-postanızdaki linke tıklamayı unutmayın.

 

3. Sosyal Medyada Takip Edin

Facebook hayran sayfamızı beğenerek, Twitter’da takipçimiz olarak bize destek olabilirsiniz.

 

4.Tweetleyin

Direngen.Net – Köşe Yazarları” şeklinde bir tweet atarak bize destek olabilirsiniz. [ Tweet ]

 

5.Link Verin

Blogrollunuzda yer varsa, oraya Direngen.Net’i ekleyerek bize destek olabilirsiniz.

 

6.Direngen.Net Hakkında Yazın

Direngen.Net hakkında sözlüklerde, internet sitelerinizde bir yazı yazıp okuyucularınıza bizden bahsedersiniz bize en büyük desteği vermiş olursunuz.

 

7.Yazıları Paylaşın Bildiğiniz gibi tüm yazılarımızın sol tarafında çok kullanılan sosyal paylaşım sitelerine ait butonlar bulunuyor.Eğer Facebook, Twitter veya Google+ hesaplarınız varsa bu butonları kullanarak yazılarımızı paylaşabilirsiniz.

 

8.Banner Ekleyin

Aşağıdaki 125×125 boyutundaki bannerı blogunuza ekleyerek de bize destek olabilirsiniz.

direngen-banner

Kod için aşağıdaki yazıya tıklayarak kodu indirebilirsiniz:
[ direngen 125-125 banner ]