toplu blog ortamı

Takip Et / Red Kit / Direngen

Direngen.Net’i elimizden geldiğince güncel tutmaya çalışıyoruz. Direngen.Net’teki yeni yazılardan anında haberdar olmak için ve Direngen.Net’i takip etmeniz için size bazı seçenekler sunuyorum.

RSS Okuyucu İle Takip Edin

Eğer bir RSS okuyucu program ya da çevrimiçi bir araç kullanıyorsanız abonelik ekleme satırına http://feeds.feedburner.com/direngen adresini yazarak yeni yazılardan haberdar olabilirsiniz.

E-Posta İle Takip Edin

E-Posta aboneliği seçeneği ile yeni yazılar direk e-posta adresinize gönderilir böylece hiçbir programa veya araca ihtiyaç duymadan Direngen.Net’i e-posta ile takip edebilirsiniz. E-Posta aboneliği için buraya tıkladığınızda açılan penceredeki forma e-posta adresinizi ve doğrulama kodunu yazarak abone olun. Abonelik işlemini tamamlamak için e-posta adresinize gelen onay e-postanızdaki linke tıklamayı unutmayın.

Facebook İle Takip Edin

Direngen.Net Facebook sayfasını beğenerek yeni yazılardan haberdar olabilir ayrıca bazı resim, video ve link paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz. Direngen.Net Facebook sayfasını beğenmek için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Twitter İle Takip Edin

Direngen.Net’e yazdığımız yeni yazılar otomatik olarak Direngen.Net Twitter hesabında paylaşılmaktadır. Twitter takipçisi olarak Direngen.Net’i takip edebilirsiniz. Direngen.Net Twitter hesabına buradanulaşabilirsiniz.

YORUM YAZ


6 Ağustos 2013 Salı, 21:43
Kerim Candan

Tesekkür ederim